Irritant: 12 meldingen bevestigen dit
Gebeld door +3292981016
Internationaal nummer
- 12 meldingen
- Veel bekeken
Irritant
100% meldt irritant of gevaarlijk12 van 12 meldingen
Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.
Ervaringen (12)
Meest nuttig eerst
Irritant Dit nummer belt me elke week minstens twee keer gedurende drie weken. Ik neem nooit op en nooit wordt er iets in mijn voicemail ingesprokenGevaarlijk Wordt zeer regelmatig gebeld door het nr. 32 9 298 10 16
Dit is duidelijk fraude, ik begrijp niet dat dit nummer niet kan opgespoord worden door de bevoegde instanties en die kerels niet worden opgepakt of getraceert worden .
Ook kotsbeuGevaarlijk Al zeker 30 keer gebeld door dit nummer. Ben het KOTSBEU. Ik lees op sommige websites dat ze bellen in naam van Knack. Knack blijkt niet te bereiken...Gevaarlijk reeds 2x gebeld ik kon niet opnemen omdat ik met de wagen was. thuis kende ik het nummer niet dus niet terug gebeld en bij jullie opgezocht.IrritantMeerdere meldingen Ik wordt dagelijks gebeld door dit nummer. Soms meer dan één keer. Soms vermelding Gent.
Ik heb per vergissing de eerste keer opgenomen... andere kant verbreking.
Gevaarlijk?
Ik zal nummer maar blokkeren....
Reeds eerder door twee andere nummers: eentje uit Turkije (?) en eentje uit Griekenland (?) Deze nummers geblokkeerd...
IrritantMeerdere meldingen Wordt dagelijks door dit nummer gebeld
Soms vermelding Gent
Ik heb een keer opgenomen maar geeIrritant Ik word gebeld vanuit gent, ken de mensen niet, maar ze blijven bellen
Irritant Al 6 keer opgebeld door dit nummer.Zelf op een zatederdag.Spreken niets in op de voicemail.Irritant Irritant persoon die beter zou werken in plaats van de mensen lastig te vallen. Misschien per oproep die van dat nummer uitgaat een boete van €50 opleggen, ofwel het nummer op non actief plaatsen.Irritant Op de meest onmogelijke momenten, neem je op dan wordt er ingelegdIrritant Al 3 x gebeld (vanuit Gent, waar ik niemand ken..)
Irritant Ik wordt dagelijks opgebeld telkens op een ander uur.
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916