Gevaarlijk: 14 meldingen bevestigen dit
Gebeld door +3213480136
Internationaal nummer
- 14 meldingen
- Veel bekeken
Gevaarlijk
86% meldt irritant of gevaarlijk12 van 14 meldingen
Bel niet terug. Deel geen gevoelige gegevens.
Ervaringen (14)
Meest nuttig eerst
Gevaarlijk Fraude. Dit nummer belt meermaals per dag maar als je opneemt , hoor je niets. Klopt niet!Irritant vervelend gedoe, al 8 oproepen in totaal. Nu geblokkeerd. Kunnen providers dit nr niet traceren? En het een halt toeroepen????Irritant Meermaals per word er gebeld.ik neem niet op en bel ook niet terug.word niets op het antwoord apparaat gezegt dus.gebloktIrritant Meerdere keren gebeld en op verschillende tijdstippen.Irritant Telefoneren meermaals per dag,heb nog nooit opgenomenGevaarlijk WORD OOK REGELMATIG GEBELD EN NEEM OP MAAR GEEN ANTWOORD.VRESELIJK DEGOUTANTGevaarlijk Belt dagelijks. Heb het nummer geblokkeerdIrritant Al 3 keer gezegd dat ik geen interesse heb en een half uur later belt er weer nen andere. Enorm irritant!Gevaarlijk Heel ambetant bellen zeker 10x per dag tot je opneemt. En dan zeggen ze niks en leggen af.
RaarIrritant meerdere oproepen constantGevaarlijk Vervelend is dat altijd die nymmer heel de dag doorNeutraal Als je opneemt antwoordt er niemand..Gevaarlijk niet te vertrouwen. Ze blijven maar bellen, heb de nr op "blacklijst" dienen te steken, en nog steeds krijg ik meldingen dat ze probeerden te bellen. Sedert 12h hebben ze al bijna 10 keren gebeld ! Voel me niet op met gemak hiermee, tis gelijk stalking !Neutraal echt vervelende nr , als je op neemt , geen antwoord of een antwoord apparaat , met geen zinnige tekst , ook als je zelf wilt kontakt opnemen , geen respons enz
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916