Gebeld door +31552040915
(0552040915, 0031552040915)9361x
54
2,3
54 ervaringen
Ervaringen met het telefoonnummer 31552040915
-
Neutraal
16-07-2020Eerste keer gebeld (16 juli), maar niet opgenomen omdat ik het nummer niet ken. Commentaar hier zegt mij hoe goed dat was!
-
Gevaarlijk
14-07-2020+31 55 204 0915
Blijven bellen en je telefoon wordt iets op gezet heb alles moeten resetten naar fabrieksinstellingen -
Irritant
04-07-2020Werd net gebeld om het energiecontract te bespreken. Of het maandbedrag omlaag kan. Het is iemand die kan zien bij wie we het contract hebben lopen en doet zich voor als horend bij die organisatie. Ze belde naar het mobiele nummer van mijn partner. Staat niet eens geregistreerd bij mijn energieleverancier! De "dame" noemt alleen haar voornaam en weigert haar achternaam te noemen. Ik had inmiddels het nummer al opgeschreven waarvan zij belt. Het is dus geen zuivere koffie, anders zeg je gewoon wie je bent.
-
Gevaarlijk
01-07-2020Ik werd gisteren gebeld door dit nummer volgens mijn telefoonlijst, maar er verscheen op het scherm de naam van mijn vriendje en geld door whatsapp verscheen. Dit was echter niet te zien op de telefoonlijst van whatsapp. Hij belde dat hij mevrouw van ammelrongen moest hebben uit de beethovenstraat, want die wou een ander energiekontract. Een gesprek dat ik dit raar vond en hij ging er in mee, maar begon toen mij dat verkooppraatje op te dringen. Ik heb hem verwezen naar die andere vrouw. Ik heb niks nodig. Dit is gewoon een hack.
-
Irritant
26-06-2020Is mij ook gebeld vandaag door dit nummer, maar nummers die niet in mijn contacten staan neem ik de telefoon niet op, en ook niet van bedrijven vooral als ze met een privenummer bellen. Er wordt wel van de burger verwacht dat ze nummerherkenning aanzetten, dan verwacht ik dit ook van bedrijven, en heel veel bedrijven communiceren in het engels, sorry, niet met mij. Dit is erg irritant, en het kan gevaarlijk zijn!!
-
Gevaarlijk
01-05-2020Is bij geblokkeerd. Uiterst irritant.
-
Irritant
23-04-2020blijven maar proberen. tel nr die ik niet ken neem ik ook niet op.
kijken wie het het langst volhoud.irritanten vervelende drammers.
+31 55 204 0915. -
Gevaarlijk
16-04-2020heeft mijn moeder gebeld en zonder te kijken naar het belmeniet register
valt mensen gewoon echt lastig blijft doordrammen met een energie contract
dit is niet de methode mensen om iemand een nieuwe energiecontract te laten
afsluiten ! dit is ook niet slim zijn voor je bedrijf als je dit doet. dit zorgt voor een
negatieve visie bij velen op dit soort praktijken, en nee niemand gaat hier via
een anonieme beller die blijft doordrammen nog eens op in. en zeker niet als
het gaat om een energie contract wat mensen geld gaat kosten. dit is iets heel
zieligs ook iemand van dat bedrijf lijkt te denken slim te zijn maar dat is echt niet zo.
dit wekt argwaan op en ook al zelfs al zouden ze aan de deur komen dan nog is
dit kwalijk. dit kan echt niet. en weetje toen ze vroeg naar zijn naam - telkens heel
moeilijk verstaanbaar praten opvallend. en ze heeft zijn naam niet eens gehoord
of verstaan. sta bijna op het punt dit te melden bij de politite -
Neutraal
16-03-2020Niet opgenomen. Slimme zet, zoals ik het hier lees.
-
Gevaarlijk
06-03-2020Ze doen alsof je namens jou energie maatschappij bellen
-
Irritant
02-03-20202per dag gebeld door iemand , dieheeft geen bericht
achter gelaten . Het is voor mij vreemde nummer dus ik heb voor de zelerheid geblokkeerd -
Irritant
25-02-2020Wordt regelmatig gebeld maar neem niet op omdat er vermeld wordt dat het mogelijk spam of fraude is.
Dus ook maar blokkeren -
Irritant
03-02-2020Mijn vriendin is gebeld door dit nummer.. Ze vroegen naar een mannelijk persoon, ene Jan uit Tilburg. Daarna de vraag: "Woont u dan niet in Tilburg?". Nice try..
Het mobiele nummer waarop gebeld werd is een pre-paid en nergens geregistreerd en we wonen ook niet in Tilburg. Maar goed het is wel even anders binnenkomen dan de gemiddelde verkoper die direct over je energiecontract begint.. Kennelijk hebben ze er zelf ook de kracht niet meer voor.
Ik ben ook maandenlang gestalkt door een energieaanbieder en heb dit toen opgelost door een nummer in mijn telefoon op een zogenoemde 'zwarte lijst' te zetten. Zo irritant, iedere keer weer gebeld worden.. alsof ze bang zijn dat je hun oproep per ongeluk hebt gemist. -
Irritant
24-01-2020Het is gewoon iritant
-
Irritant
07-01-2020Erg irritant en opdringerig. Luisteren niet naar jouw wens en blijven maar opdringen