Irritant: 8 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 0885016769
(0031885016769, +31885016769)Nederlands vast telefoonnummer
- 8 meldingen
- Veel bekeken
Irritant
75% meldt irritant of gevaarlijk6 van 8 meldingen
Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.
Ervaringen (8)
Meest nuttig eerst
Gevaarlijk Gisteren gebeld en had al het vermoeden dat het onzuivere energieverkoop betrof.
Ze vertelden dat ze vorig jaar met ons hadden afgesproken om terug te bellen als de energietarieven lager zouden worden. Na duidelijk aangegeven te hebben dat ik ze nog nooit heb gesproken en dus ook nooit een afspraak heb gemaakt, begon de dame te vertellen hoeveel ik kon besparen.
Toen ze mij vertelde hoeveel we op onze gasrekening kunnen besparen heb ik ze maar uitgelegd dat we al jaren geen gasaansluiting hebben en dat ze de volgende keer eerst het bel me niet register moeten raadplegen voordat ze mensen gaan lastigvallen met hun agressieve verkoop.
Nummer staat op mijn blacklist.
OplichtersIrritant Fraude gevoelig.Irritant Fraude gebeuren.Irritant Bellen uit naam van Eneco (maar is niet Eneco !!), en blijven bellen.
Zeer getraind met agressieve ondertoon en als je agressief terug reageert hangen ze vanzelf weer op. Houden zich niet aan bel-me-niet register. Ik heb ze inmiddels geblokkeerd.
Irritant Na het opnemen wordt de verbinding verbroken. Mijn vermoeden is dat hier een callcenter achter zit dat meerdere lijnen gelijktijdig belt en de verbinding verbreekt zodra er op één van de gebelde lijnen opgenomen wordt.Gevaarlijk OPLICHTERS PAS OP !!Neutraal na opnemen wordt verbinding direct verbroken, mogelijk callcenter waarbij na inschakelen van vrije medewerker er iets mis gaat aan hun kantNeutraal callcenter Nederlandse energiemaatschappij
Bellen deze week iedere dag 1 of 2 keer.
Behoorlijk iritant.
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916