085-service nummer (vaak callcenters en telemarketing). Netnummer 085
Gebeld door 0855360491
1401x
13
Het telefoonnummer 0855360491 is 13 keer beoordeeld op Gebelddoor.nl. De meeste melders (7×) beoordelen dit nummer als ‘Irritant’. Gemiddelde veiligheidsscore: 1,7 van 10. Eerste melding op 2 april 2020.
Ervaringen met het telefoonnummer 0855360491
-
Irritant
16 juni 2020Ik word de laatste tijd ook steeds gebeld en had een zwarte lijst aangemaakt in mijn telefoon. Het waren wel 6 nummers.
Ik had steeds oproepen gemist en heb de zwarte lijst verwijderd. Ik dacht ik ga opnemen en vriendelijk te woord staan dat ik nergens interesse in heb. Daarna plant ik dat nummer weer naar de zwarte lijst. Zodat ik weet dat ze mij toegezegd hebben uit het systeem te halen.
Dit zijn alvast 3 nummers die met hetzelfde verhaal aankomen dat ze een prachtige aanbieding hebben voor goedkopere energie.
0207652498
0202050713
0850131311
En gisteren ben ik ook gebeld door 0857734420. Die zal mij vast nog wel terugbellen.
Er zei zelfs een medewerker dat ik maar moest wisselen van telefoonnummer.
Je wilt toch niet voor zo'n bedrijf werken. -
Irritant
11 mei 2020Ik wordt de laatste tijd ook steeds meer gebeld door dit soort energie-telemarketiers en zojuist door dit nummer gebeld.
Echter... Dit telefoonnummer is gewoon via Google traceerbaar naar het bedrijf "Direct Sales Force" uit Diemen.
Daar staan overigens ook gewoon de contactgegevens én de mogelijkheid tot indienen van klachten via hun email;
Quote van hun website: www.directsf.nl
Verrijn Stuartweg 22-E 1112 AX Diemen
E-mail. [email protected] Vragen of een klacht? stuur ons een mail.
Wellicht dat een (email) berichtje naar hén meer probleemoplossend werkt dan een klaag berichtje hier? -
Irritant
1 mei 2020vervelende energie verkoop. Gebruiken gegevens van 5 jaar geleden.
-
Gevaarlijk
30 april 2020Wat een agressieve benadering!
-
Irritant
30 april 2020Illegale energieverkoper
-
Gevaarlijk
30 april 2020Kloten zooi
-
Irritant
30 april 2020Blijven bellen ook als je belmeniet-register actief is. Is gewoon spam.
-
Gevaarlijk
29 april 2020Hondsbrutale oplichters! Onmiddellijk ophangen, blokkeren en aangifte doen bij consuwijzer.nl
-
Gevaarlijk
23 april 2020Weer zon energieverkoper met een maar half verstaanbare naam die vooral persoonsgegevens probeert te checken. Om je ook ongevraagd aan n energycontract te geven?
Beweren glashard eerder geholpen te hebben en daarom te mogen en te horen bellen als je duidelijk aangeeft niet over energie te bellen.
Nonsens, volgens mij is het weer hetzelfde bedrijfje dat met 10 andere nummers en evenveel namen telkens weer belt en blijft aandringen ook al ben je glashelder -
Gevaarlijk
23 april 2020Vreselijk irritant, blijven bellen wat je ook maar doet. Hoop dat iemand dit kan stoppen
-
Irritant
14 april 2020Dit is een tel.nr. van Consumenten Saver. Ze beweren dat je je bij hen hebt aangemeld (is niet zo) en proberen jou een nieuw energiecontract aan te smeren. Onder het mom dat dit nieuwe contract goedkoper ou zijn. Is niet zo, ze strijken de 'bemiddelingspremie' op. Kortom; het zijn oplichters, niet op reageren!!
-
Neutraal
2 april 2020Als je terugbelt anoniem hoor je even niets en dan hoor je this nummer is not in service.
-
Irritant
2 april 2020Energiebedrijven
Blijven bellen steeds met ook andere nummers beginnen met 085
Vertel ons jouw ervaring met het telefoonnummer 0855360491
Op het plaatsen van je ervaring zijn algemene voorwaarden van toepassing.