Gevaarlijk: 51 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0850870102

(0031850870102, +31850870102)

085-service nummer (vaak callcenters en telemarketing)

  • 51 meldingen
  • Veel bekeken

Gevaarlijk

92% meldt irritant of gevaarlijk47 van 51 meldingen

Bel niet terug. Deel geen gevoelige gegevens.

Ervaringen (51)

Meest nuttig eerst

  • Gevaarlijk
    Ik heb het geluk dat mijn telefoon aangeeft "mogelijk fraude" dus ga ik er van uit dat dit of telefonische verkoop is waar niemand op zit te wachten of het is werkelijk fraude dus neem ik nooit dergelijke telefoontjes op. Als het werkelijk voor een energiecontract gaat dan kun je dit zelf vele malen beter regelen als dat hun het doen dus nooit opnemen. Zij zijn wel hardleers want van opgeven weten zij niet.
  • Irritant
    Telefonische verkoop poging. Energiekosten stijgen mijn contract kan goedkoper… De gebruikelijke nonsens. Uiteraard in de blokkeer lijst gezet.
  • Gevaarlijk
    Evie van Dijk belde me op (duidelijk dat het om iemand gaat met een accent en de naam is dus fake) met een lulverhaal over belastinegen en energie en dat ze namens de vattenfall belde. Totale onzin, foute boel en bloed-irritant. Hoe kan het dat dit soort bedrijven bestaan????
  • Irritant
    Het nummer kan je niet terug bellen dan wordt je gelijk geblokkeerd.
    Dus heb het nummer ook geblokkeerd.
  • Irritant
    Hangt op na 4 bellen.
  • Gevaarlijk
    Criminals calling. These scumbags are calling every day.
  • Irritant
    Het lukt mij niet dit nummer te blokkeren, ik wordt herhaaldelijk gebeld en ze zeggen dan ze van budgetenergie zijn. Ik heb een energiecontract bij budgetenergie en ik heb contact opgenomen en gezegd dat ik herhaaldelijk door hun gebeld worden en dat ze zeggen dat ze mij een gunstiger tarief kunnen aanbieden namens budgetenergie. Bij Budgetenergie zeggen ze dat zij nooit klanten bellen voor nieuwe tarieven maar dat, als dit voorkomt dat de tarieven wijzigen, zij dit altijd schriftelijk doen. Dus het advies van Budgetenergie is dat ik moet zeggen dat ik weet dat ze oplichters zijn en de verbinding gelijk verbreken. Waarom kan zo'n telefoonnummer niet worden vervolgd, hoe dan ook. Vandaag weer vijf keer gebeld.
  • GevaarlijkMeerdere meldingen
    En weer van die gore energie bel tokkies.

    Ze werken met gestolen data en stalken mensen. Het zijn oplichters. Mensen dien svp een klacht in bij ConsuWijzer.nl.
  • Irritant
    Heel irritant, gaat 2 x over en hangen dan weer op.
  • Gevaarlijk
    Criminelen, pas op!!

    Zogenaamd door ABN medewerker (de crimineel) gewaarschuwd betreft overboeking van €2300 om dan via laptop gegevens te willen delen/malware te installeren.
  • Gevaarlijk
    Criminelen die persoonsgegevens gejat hebben.
  • Gevaarlijk
    Waarom doet de politiek hier niets mee!!!!

    Zonder van de tijd en energie
  • Irritant
    spam
  • Gevaarlijk
    Irritant. Ik sta op bel me niet, maar ze bellen nog steeds. Met verschillende telefoonnummers ook.
  • Gevaarlijk
    Oppassen neer leggen en blokkeren.
«1 2 3 4 »

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl