Irritant: 12 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0762050916

(0031762050916, +31762050916)

Vast nummer

  • 12 meldingen
  • Veel bekeken

Irritant

83% meldt irritant of gevaarlijk10 van 12 meldingen

Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.

Ervaringen (12)

Meest nuttig eerst

  • Irritant
    Oplichters. Callcenter. Energie.
    Het standaard verhaal. Je kent het wel.
    Om moe van te worden.
  • Gevaarlijk
    Schrijf je in bij de KVK en je krijgt met dit soort gespuis te maken....
  • NeutraalMeerdere meldingen
    Mijn zojuist geplaatste bericht is uiteraard "GEVAARLIJK" …...mocht de beste man of partij dit lezen, dan hoor ik hen graag....mijn naam heb ik achtergelaten..
  • NeutraalMeerdere meldingen
    Ook wij zijn eergisteren (27-6-2019) door dit nummer met een brutale opdringerige (met buitenlands accent sprekende) man. Ook wij konden ons huidige contract verlengen. Omdat wij niet bekend zijn met deze 'verkopende' partij, gaf ik hem dit aan. Hij vertelde dat Essent al vanaf 2017 brieven verstuurt om deze partij bekend te maken, dat zij deze taken van Essent overnemen. Daar ik nimmer enig emailbericht hierover heb ontvangen, zou het mogelijk in mijn inbox voorbij geschoten zijn, aldus deze man. Eerst is mijn man gebeld, mijn man doorverwezen naar mij vanwege drukke werkzaamheden en mij 2x gebeld, terwijl ik in bespreking zat. Niets ingesproken. Teruggebeld, maar nummer was niet in gebruik. Dit alles (uitgebreider) via contactformulier van Essent als klacht doorgegeven, zodat zij dit kunnen onderzoeken.
  • Gevaarlijk
    They called me many times
  • Irritant
    Spam nummer!
  • Gevaarlijk
    oplichters voor energy contract
  • Irritant
    Wat een oplichters weer hey. Ze hebben ons telefoonnummer van de kvk afgeplukt. Ze belden om “ons huidige energie contract” te verlengen. Of we even wat persoonlijke gegevens op konden geven zodat ze het allemaal konden regelen. Bij aangeven dat we geen interesse hebben werd er flink gepusht dat het noodzaak was omdat er anders problemen komen. Ik heb hem keihard uit lopen lachen en gezegd dat hij heel snel op moest zouten. Ze worden steeds brutaler. En maar liegen en bedriegen.
  • Irritant
    pffffffffffffffff heel irritant inderdaad.
  • Irritant
    Er zijn momenteel enkele partijen actief aan het werven voor zakelijke energiecontracten. Hierbij wordt verteld dat u als ondernemer/zzp gebruik kan maken van zakelijke tarieven en dat u de BTW kan aftrekken van de belasting. Trap er niet in! Heeft u een inschrijving bij de Kamer van Koophandel? U bent NIET voordeliger uit met een zakelijk energiecontract. Sterker nog:
    • Je bent zakelijk niet goed beschermd tegen dit soort misleiding. Consumenten zijn veel beter beschermd in de wet.
    • Je hebt geen wettelijke bedenktijd bij een zakelijk contract. Daardoor ga je direct een overeenkomst aan met de energieleverancier op het moment dat je JA zegt.
    • Indien je er van af wilt, betaal je een boete van 15% over de resterende tijd van het contract. Dit kan oplopen in de duizenden euro’s.
    • De tarieven lijken goedkoper omdat ze Exclusief BTW worden gecommuniceerd.
  • Irritant
    Proberen al dagen te bellen. Ik neem niet meer op. Als je terugbelt, blijkt nummer niet in dienst. Dan weet je al genoeg.
  • Irritant
    Energie aanbieder (DTV of zoiets), onbeschoft en zeer irritant. Maar weer geblokkeerd (zucht)

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl