Nederlands vast telefoonnummer. Netnummer 070
Gebeld door 0702171308
299x
5
Het telefoonnummer 0702171308 is 5 keer beoordeeld op Gebelddoor.nl. De meeste melders (5×) beoordelen dit nummer als ‘Irritant’. Gemiddelde veiligheidsscore: 2,5 van 10. Eerste melding op 27 november 2019.
Ervaringen met het telefoonnummer 0702171308
-
Irritant
27 januari 2020Hoogstwaarschijnlijk oplichters. Meerdere keren gebeld door dit nummer en niet opgenomen. Vlak daarna opeens meerdere keren gebeld door een privénummer. Bij opname werd mij verteld dat ze de KvK waren en dat mijn 'energiecontract binnenkort afliep'. Onzin!
-
Irritant
24 januari 2020Bij terug bellen gaat de telefoon 1 x over en dan wordt verbinding verbroken
-
Irritant
15 januari 2020Zeggen dat ze van de KvK zijn. Vroegen of ik een website had. Aangegeven dat ik bezig was om er een te maken. Toen hing mevrouw op.
-
Irritant
13 december 2019Bellen met de vraag of ik al een website heb. Aangegeven dat ik geen interesse heb, vervolgens zegt mevrouw dat ze alleen wilt weten of ik een website heb. Aangegeven dat dit niet het geval is en benoemt dat ik het gesprek ga beëindigen. Mw belt vervolgens nog drie keer, alle keren niet opgenomen maar het blijft irritant.
-
Irritant
27 november 2019bellen als bedrijf KVKA (Lijkt op kvk!) naar mijn bedrijf met de vraag klopt het dat u geen website heeft. Bij navraag wie ze zijn wordt geen extra info gegeven.
Bellen ondanks dat ik heb aangegeven in het bel-me-niet register te staan. Dit dus nogmaals duidelijk moeten maken
Vertel ons jouw ervaring met het telefoonnummer 0702171308
Op het plaatsen van je ervaring zijn algemene voorwaarden van toepassing.