Gevaarlijk: 16 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0584869333

(0031584869333, +31584869333)

Vast nummer

  • 16 meldingen
  • Veel bekeken

Gevaarlijk

88% meldt irritant of gevaarlijk14 van 16 meldingen

Bel niet terug. Deel geen gevoelige gegevens.

Ervaringen (16)

Meest nuttig eerst

  • Irritant
    Zojuist gebeld door dit nummer. Op safari eerst gecheckt wie het zou kunnen zijn. Ik bel nooit een onbekend nummer terug. Als ze niet in mijn telefoon staan, ken ik ze niet. Nu weet ik dat ik de volgende keer gewoon niet moet opnemen.!! Bedankt voor de info.
  • Gevaarlijk
    Het nummer wat je op je telefoonschermpje ziet hoeft niet het nummer te zijn van diegene die belt. Dit kan de beller waarschijnlijk ergens mee veranderen.
    Zie het zo, dat iemand een e-mail naar je stuurt en hij verandert zijn eigen emailadres, dat van reply to, of beantwoorden, in een van [email protected]. Nou dan denk je ..... iemand uit Nederland....
    Jouw telefoonprovider zou dat wel na kunnen trekken, maar of ze dat doen....?
  • Irritant
    Zojuist gebeld door dit nummer. Een gesprek beginnen zonder bekend te maken wie je bent is al geen goede binnenkomer. Op zeer opgefokte wijze (in Engels) liet meneer weten van Microsoft te zijn. Ik heb hem daar zeer beleefd van harte mee gefeliciteerd. Vervolgens (agressief): "You need to listen te me!!" "I do not need te listen to you." "Sir (wat beleefd ineens, maar nog steeds op agressieve toon) you need to listen or I will block your computer!!" Ik heb meneer toegewenst om ergens in zijn leven de liefde van Jezus te mogen leren kennen, hem nog een hele fijne dag gewenst en vervolgens opgehangen. Het feit dat ik dit bericht kan typen betekent dat mijn computer nog steeds niet is geblokkeerd ;)
  • Gevaarlijk
    Niet opgenomen, onbekend nummer op huistel. Opgezocht en zie verstandige keuze!
  • Gevaarlijk
    niet opgenomen, heeft 1 keer gebeld. ik kende geen nummer met die cijfers. Blij dat ik niet heb opgenomen
  • GevaarlijkMeerdere meldingen
    wel opgenomen hoorde een engelse stem gelijk neergelegd en het nr verwijderd van mijn tel.
  • NeutraalMeerdere meldingen
    wel opgenomen hoorde een engelse stem wel gelijk neergelegd en het nr verwijderd van mijn telefoon wat een ongein is dit
  • Gevaarlijk
    Idd niet opnemen!
  • Neutraal
    geen gehoor
  • Gevaarlijk
    Net gebeld niet opgenomen, meteen nummer geblokeerd.
  • Irritant
    wordt niets gezegd, computerstem zegt 'goodbye'
  • Gevaarlijk
    Dit nummer belde. Een Engels-sprekende vertelde dat hij belde over Microsoft. Toen ik zei dat ik alleen in het Nederlands verder wilde praten, dreigde hij direct de computer te blokkeren. Kijk dus uit met dit nummer en ga niet op zijn gesprek.
  • Gevaarlijk
    Inderdaad Nederlands (Leeuwarden ) nummer, eerst lange stilte en toen Engelse stem: my name is S...
    Snap niet hoe ze een Ned nummer kunnen gebruiken.
  • Gevaarlijk
    Telefoontje kwam binnen op mijn vaste nummer, staat niet in de gids. Familie en vrienden bellen altijd mobiel. Dus blijven opletten.
  • Gevaarlijk
    ben twee maal gebeld door dit nummer, was te laat en belde dus terug, was niet in gebruik, gelukkig maar, want er schijnt dus van alles mis te zijn. Het zijn op dit moment wel erg veel nummers die foute bedoelingen hebben. Oppassen dus en wanneer je toch opneemt en een buitenlandse stem hoort direct afbreken!
1 2 »

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl