Irritant: 41 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0408200553

(0031408200553, +31408200553)

Vast nummer

  • 41 meldingen
  • Veel bekeken

Irritant

98% meldt irritant of gevaarlijk40 van 41 meldingen

Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.

Ervaringen (41)

Meest nuttig eerst

  • Gevaarlijk
    Bellen dagelijks
    Ondanks ik bij het bel met niet register sta hebben ze lak aan regels
  • Gevaarlijk
    Na een gesprek met een van de medewerkers van bespaar kompas kom ik hier om mensen te waarschuwen voor de oplitchters. Ze doen net alsof ze je een goedkoop energie contract kunnen afsluiten (zal wel total zijn) maar eigenlijk hang je dan want ze smeren je een wurgcontract aan.
  • Gevaarlijk
    En weer zo'n irritant bedrijf over energie. Blokkeren.
  • Irritant
    ze bellen iedere dag op hetzelfde tijd. Net geblokeerd.
  • Gevaarlijk
    Spaarkompas ga niet met ze in zee. Oplichters. Ze blijven bellen, zeer irritant.
  • Irritant
    Zeer irritant. Blijven onophoudelijk bellen ook als je zegt dat je geen interesse hebt. Geblokkeerd en daarna bellen vanaf privé nummer. Bah!
  • Irritant
    Zwaar irritant ze bellen iedere dag!! nu geblokkerd!!
    idd een energie verhaal.....
  • Irritant
    Onbeschoft en irritant. Ben aangesloten bij bel me niet register en heb dat ook gezegd maar ze luisteren helemaal niet.
    Gezegd dat het ga melden en kreeg toen 'ga je gang'
  • GevaarlijkMeerdere meldingen
    Deze mensen bellen vanuit het buitenland. Het nummer is niet terug te bellen omdat het niet echt is. Let goed op of iemand die je kent een baan aangeboden krijgt waarbij zij vanuit het buitenland naar mensen bellen om dingen te verkopen. Die gaan waarschijnlijk bij een corporatie als deze werken. De werknemers zelf weten heel goed waar zij mee bezig zijn en krijgen een deel van het gestolen geld via commissie, of zij zijn zelf iemand die in deze onzin zou trappen en weten niet beter.
  • Irritant
    vandaag 4 keer gebeld, gisteren 3 keer netjes gezegd dat ik er niet van gediend ben, word niet naar geluisterd dat ik niet van provider wil wissel. heb mij al meerderen keren aangemeld bij bel mij niet register hier word niet naar gekeken .
  • IrritantMeerdere meldingen
    ik neem op maar niemand zegt wat
  • Irritant
    meerdere alen al dit nummer gezien. 1 x opgenomen, na 2 x hallo te hebben gezegd hebben ze opgehangen.
  • Irritant
    Zeer vast houdend. Ik heb het Nummer geblokkeerd en ze blijven het toch proberen. Als ik iets nodig heb zoek ik het zelf wel op.
  • Irritant
    Spam
  • Irritant
    Ongewenst bellen
1 2 3 »

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl