Irritant: 62 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 0404022808
(0031404022808, +31404022808)Vast nummer
- 62 meldingen
- Veel bekeken
Irritant
94% meldt irritant of gevaarlijk58 van 62 meldingen
Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.
Ervaringen (62)
Meest nuttig eerst
Gevaarlijk Irritante mensen.
Niet opnemen
Willen verkopen onder valse voorwendselen.Gevaarlijk Bellen namens Nutsgroep. Ze werken met gestolen data en stalken mensen. Ze blijven bellen ondanks meerdere verzoeken om te stoppen met bellen en ze liegen er flink op los om contract te verkopen. Het zijn stalkende oplichters. Nooit een overeenkomst mee afsluiten. Mensen dien svp klacht in via ConsuWijzer.nl. Hoe meer klachten hoe groter de kans is dat ze een boete krijgen. Stop de stalkers!Irritant Blijven bellenIrritant Bellen op de gekste tijden supper irritant ze zijn alleen maar uit op geldIrritant Blijven bellen nu geblokkeerd.Irritant Ik werd weer bijna dagelijks meerdere keren
gebeld door een zo genaamd adviesburo over energie . Heel irritant ze gebruiken allerlei telefoonnummers of bellen zelf anoniem. Direct blokkeren, niet op ingaan. Helaas kun je niets doen als ze anoniem bellen. Voel me gestalkt want ze
beginnen al s'morgens om 9.00 uur.Gevaarlijk niet opgeomen gebloktIrritant Eerder aangegeven geen interesse. Blijft aanhouden.Irritant Ze blijven bellen, heeeel irritant!!Irritant Bellen met het verhaal dat je een vraag per mail aan ze gesteld hebt over energie.
Ik sta in het bel mij niet register, en heb aangegeven dat ik mij beroep op recht van verzet. Dit negeren ze, en proberen gewoon door te gaan met het verkoop verhaal. Opgehangen en nummer geblokkeerd. Wordt tijd dat dit soort bedrijven eens aangepakt gaan worden en mega boetes krijgen, dan leren ze het wel af.Irritant Zogenaamd gemaild over energieadvies.Irritant Zeer vervelend blijven bellenIrritant wens niet meer gebeld te worden met dit nummer.
ze blijven me steeds terug bellen en daar baal ik stevig vanGevaarlijk SMS bericht "Belastingdienst-Alert" over openstaand schuld en dreiging met beslaglegging door gerechtsdeurwaarder.Irritant Is erg vervelend. Vraagt eerst naar mijn moeder en als ik dan iets wil zeggen hangt hij op. Belt vaak.
Praat onduidelijk
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916