Irritant: 11 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 0317214106
(0031317214106, +31317214106)Vast nummer
- 11 meldingen
- Veel bekeken
Irritant
82% meldt irritant of gevaarlijk9 van 11 meldingen
Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.
Ervaringen (11)
Meest nuttig eerst
Irritant Ze bellen met de mededeling dat energie contract bij eneco afloopt. Wij zitten bij nuon. verbaal opdringerige en irritante verkoper.
Cf. bovenstaande suggestie melding gemaakt via onderstaande link, allemaal doen, dan kunnen ze lachen met de belachelijk hoge boete die ze gaan krijgen. https://www.acm.nl/nl/contact/tips-en-meldingen/tip-onsPrima Vriendelijke medewerker gesproken, ik zat voorheen bij de Essent ben nu overgestapt. Ik ben een besparing aangegaan van iets meer dan 19 euro. Kortom: tevreden :)Irritant bellen elke dag met hun onzin verhalen over afgelopen energiecontracten.Neutraal Oplichters praktijken eerste klas. Ze bellen met de mededeling dat je energie contract afloopt. Toen ik vroeg hoe ze aan mij gegeven kwamen, zeiden ze van mijn huidige leverancier. Toen ik vroeg Welke leverancier dat was zeiden ze eneco. Goede gok aangezien half Nederland daarbij zit. Ik helaas niet.
Toen ik zei dat het oplichting is als je moedwillig onwaarheden verteld werd het gesprek vervelend. De jongeman wist mijn adres te vertellen en bleef stug volhouden dat hij er dan misschien bij stond dat het de verkeerde leverancier was maar dat ik wel moest overstappen. Ik heb aangegeven hiervan een melding te maken bij de politie en ACM.
Dit laatste kan via onderstaande link, allemaal doen, dan kunnen ze lachen met de belachelijk hoge boete die ze gaan krijgen.
https://www.acm.nl/nl/contact/tips-en-meldingen/tip-ons
Gevaarlijk StalkersGevaarlijk Mogelijk fraudeIrritant Oplichters niet opnemenIrritant EnergieGevaarlijk Word doodziek van dat aanhoudend gebek!Irritant Aanbieder energieIrritant Aanbieder energie
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916