Irritant: 32 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 028085209
Internationaal nummer
- 32 meldingen
- Veel bekeken
Irritant
84% meldt irritant of gevaarlijk27 van 32 meldingen
Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.
Ervaringen (32)
Meest nuttig eerst
Irritant Bellen verschillende keren per week én elke week!
Ik neem nooit op bij een onbekend nummer.
Verschrikkelijk irritant!Gevaarlijk Och callcenters zijn altijd een probleem en blokkeer je een nummer, dan bellen ze wel met een ander maar als het +32 2 808 is gegarandeerd een callcenter.Gevaarlijk want bankgegevens via telefoon doorgeven die je niet. Blokkeer alle nummers.Irritant We worden dagelijks 3 maal gebeld door dit nummer en hebben het bij de ongewenste gezetIrritant Niks anders te doen ofwa?IrritantMeerdere meldingen Ik neem niet op bellen mij ook elke dag kan je zo nrs niet aanmelden aan politie ofzoNeutraalMeerdere meldingen Ik neem niet op bellen mij ook elke dag kan je zo nrs niet aanmelden aan politie ofzoNeutraalMeerdere meldingen Ik neem niet op bellen mij ook elke dag kan je zo nrs niet aanmelden aan politie ofzoIrritant smorgens en savonds gebeld worden, reeds hele week. deze nr word dus geblokt.Irritant bellen minstens 1x per dag en haken direct in als ik opneemIrritant Blokkeer dit nr. Aub?Gevaarlijk Doen zich voor als resraankoop en vragen alle informatie zoals banknummer en emailadresIrritant ze blijven volhouden, ik ookGevaarlijk een job als een ander ja dag jan da die hoerelopers es aan mn deur komen zet ik effe de twee loop in zn gat irritante gastenGevaarlijk Zeer vervelend geblokkeerd maar komt terugIrritant Paar keer deze week opgebeld door dit nr.direct opgezocht en blijkt callcenter te zijn maar als je terug belt gaat er veel van je rekening af.
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916