Gevaarlijk: 6 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0263527444

(0031263527444, +31263527444)

Vast nummer

  • 6 meldingen
  • Veel bekeken

Gevaarlijk

83% meldt irritant of gevaarlijk5 van 6 meldingen

Bel niet terug. Deel geen gevoelige gegevens.

Ervaringen (6)

Meest nuttig eerst

  • Neutraal
    Oplichters
  • Gevaarlijk
    ik werd vanmiddag ook gebeld door dit nummer door een ene anja. die sprak de naam van het incassobureau zo snel uit dat het onverstaanbaar was. over dat ik een openstaande rekening had staan €350 bij een kortingsacount
    waar van ik nog nooit had gehoord. laat staan dat ik me daarbij had aangemeld.
    en dat ik dat moet betalen anders word de rekening verhoogd.
    ik zei stuur me maar een geldige brief waarin alles vermeld staat.
    zei die anja 'nee we werken alleen via de mail'
    waarop ik zei
    nee dat is niet rechtsgeldig.
    toen zei ze ik stuur u een mail met onze gegevens.
    maar geen mail ontvangen van ze.
    ze sprak het zogenaamde bedrijf waarbij ik een openstaande rekening had staan zo snel uit dat het onverstaanbaar was.
    maar omdat mijn telefoongesprekken worden opgenomen kon ik het terug luisteren. en hoorde al aan de taalfouten dat dit geen echte incassobureau is.
    en ten tweede ik had nog nooit van die zogenaamde kortingsbureau gehoord.
  • Gevaarlijk
    ik ben ook gebeld door dit nummer en bedrdeigd met een deurwaarder
  • Gevaarlijk
    Gebeld door dit nummer gelijk ophangen.ze doen zich voor als incassoburau.heb er nog nooit mee te maken gehad.had me zogenaamd ergens niet voor afgemeld.onzin niet op ingaan.
  • Gevaarlijk
    Ik was ook gebeld door dit nummer om binnen 15 minuten geld over te maken, anders zou er beslag genomen worden op mijn inkomsten. Toen ik een mailtje vroeg ter bevestiging hing hij op met 'doei mevrouw'. Lijkt me niet echt professioneel en erg gevaarlijk. Ik zou zeggen: melding bij de politie maken en bij kansspelautoriteiten.nl en bij conzuwijzer, en bij fraudehelpdesk. Meeste kans om dan dit soort mensen van hun 'spelletjesbui' af te helpen.
  • Gevaarlijk
    Ik werd al verschillende keren opgebeld door dit nummer met de boodschap dat er al verschillende incassobureau's contact hebben opgenomen met hen dat ik niet betaal voor verstuurde pakketjes. Ik bestel al jaren geen pakketjes meer! Ik word bedreigd dat ze een deurwaarder gaan sturen. Bij de vraag om dit op mail te zetten, gaat het blijkbaar niet! Bizar

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl