Gevaarlijk: 21 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 0232052499
(0031232052499, +31232052499)Vast nummer
- 21 meldingen
- Veel bekeken
Gevaarlijk
100% meldt irritant of gevaarlijk21 van 21 meldingen
Bel niet terug. Deel geen gevoelige gegevens.
Ervaringen (21)
Meest nuttig eerst
Gevaarlijk Zijn oplichters! Proberen je geld afhandig te maken betreffende de een hotelbon met etentje. Moet je binnen 14 dagen afzeggen anders moet je betalen. Ze vroegen 90 euro. Ik zei ik betaal jij. Ik doe dat nooit bestellen. Kom maar geld halen aan de deur. Toen werd er opgehangen. Lees ook een tip op een andere site. Vraag om de opname tape van het gesprek toen der tijd. Die hebben ze niet. Laat je niet bang maken dat ze ene procedure starten etc.Gevaarlijk Ben inderdaad ook zojuist gebeld door dit bedrijf. kreeg een Deja vu gevoel omdat ik meen dat een aantal maanden een soortgelijk telefoontje binnenkwam. Wordt echt moedeloos van dit soort kansloze figuren want ik weet van niets. Fijn een bel-me-niet register, dat werkt dus ook niet. Ik heb aangegeven dat ze de bewijzen maar moeten mailen maar uiteraard (nog) niets ontvangen.Gevaarlijk Ben vandaag ook gebeld met hetzelfde verhaal. Heb gezegd dat ze maar bewijzen moesten opsturen per mail met de factuur van Pronea. Het bedrijf dat mij had benaderd en dat aan mij de bevestiging per mail had gestuurd. Heb gezegd dat ik mijn rechtbijstandsverzekering zou inschakelen. Trap er dus niet inGevaarlijk Zojuist ben ik gebeld. Zelfde verhaal.
De persoon gaf de volgende info:
Naam: Aren Cohen
Afdeling: Crises Management
Bedrijf: Activa Finance BV
KvK en BTW nummer kon hij niet geven.
Heb gevraagd naar de rekening waarop ik zou kunnen betalen. Kreeg die uiteraard niet. Er zou contact worden opgenomen door de opdrachtgever.Gevaarlijk Ben door dit nummer gebeld met het verhaal dat er een bedrag van 90 euro openstond voor het accepteren van een hotelcheque door mij en dat dit intussen was opgelopen tot 164 euro. Er zou een bandopname bestaan van hun gesprek met mij waarin ik die cheque accepteerde. Ik zei dat ik zoiets nooit kon hebben gedaan omdat ik helemaal geen zin had om in mijn eentje in een hotel te gaan zitten.
Om een lang verhaal kort te maken: als ik niet betaalde zou er een juridische procedure in gang gezet worden. Moeten ze lekker doen. Trap er niet in mensen!Gevaarlijk http://activafinancebv.nl/index.php Stuurt spookvorderingen voor een rekening uit 2016 van oa een hotelarrangement van rond de 165,- euro. En een betalingstermijn van ongeveer 5 dagen.
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916