Gevaarlijk: 14 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 0224014321
(0031224014321, +31224014321)Vast nummer
- 14 meldingen
- Veel bekeken
Gevaarlijk
100% meldt irritant of gevaarlijk14 van 14 meldingen
Bel niet terug. Deel geen gevoelige gegevens.
Ervaringen (14)
Meest nuttig eerst
Irritant Zeer irritant, alsof je op de markt staat. Ze kennen je naam.Gevaarlijk Bellen met nederlandse nummers ,engels sprekend met Afrikaanse accent.
Direct verbinding verbrekenGevaarlijk scamGevaarlijk ScammersIrritant Direct opgehangen. I did not sign up for anythingGevaarlijk Gebeld door "Engels" sprekende kerel die zei dat hij Daniel heette en vroeg hoe het met me ging. Ik zei alleen what do you want en toen hing hij op. Geprobeerd terug te bellen maar verbinding wordt verbroken. Zeg nooit Ja als ze iets vragen!Gevaarlijk Vervelend! Irritant...niet terugbellen. ScamGevaarlijk engels sprekende verkoper die ook nog eens jouw nummer en naam weet.Je vraag je af hoe ze aan jou nummer en naam komen en zo je proberen op te lichten. het nummer waar ze mee bellen komt uit Schagen in Nederland.Gevaarlijk Engels sprekende oplichtersGevaarlijk Kende mijn naam. Zeiden dat ik interesse heb getoond in cointech. Nooit van gehoord.
ScamGevaarlijk Gebeld door een Marketing medewerker van Coin Tech. Vrijwel meteen daarna opgehangen.
Gevaarlijk Gemiste oproep. Bij het terugbellen kreeg ik direct de melding dat bovemstaand telefoonnummer niet in gebruik was. Er zaten 4 minuten tussen gemiste oproep en het terugbellen. Na het lezen van deze ervaringen ga ik het nummer blokkeren!Gevaarlijk Ik zou me ergens voor aangemeld hebben. Bij herhaald ontkennen en geen interesse tonen werd er opgehangen. Ze kenden mijn naam en nummer???Gevaarlijk Broker, probeert je te over te halen om geld te investeren in een handelssysteem.
Maar let op: In het begin lijk je geld te verdienen, later kom je erachter dat je dit nooit meer kunt cashen. Je bent het geld dus eigenlijk kwijt
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916