Irritant: 48 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0202623946

(0031202623946, +31202623946)

Vast nummer

  • 48 meldingen
  • Veel bekeken

Irritant

100% meldt irritant of gevaarlijk48 van 48 meldingen

Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.

Ervaringen (49)

Meest nuttig eerst

  • Gevaarlijk
    Bellen voor een vermelding in een stadsgids. Regelgeving rondom telefonische verkoop wordt niet gerespecteerd. Sta al jaren zowel privé als zakelijk in het bel-me niet-register. Ga dit nummer blokkeren en melding maken bij ConsuWijzer: https://www.consuwijzer.nl/doe-uw-melding-bij-acm-consuwijzer
  • Irritant
    Hangt direct op.
  • Gevaarlijk
    idd 14 % korting op gas voor bedrijven (ik ben zzp)
    moest mijn volledige bankrekening nr geven ioen ik zei dat ik deze niet wist werden ze kwaad
  • Irritant
    Geen idee wat ze precies willen maar de juffrouw snapte mijn humor niet echt. Ze wenste me wel in ieder geval wel een fijne dag.
  • Irritant
    Ongevraagd gebeld worden
  • Gevaarlijk
    energie oplichters; negeren belmeniet register
  • Gevaarlijk
    Ik wordt al een jaar lang door dit nummer gebeld. Heb melding gemaakt bij ACM. Ik hoop dat dit gaat helpen.
  • Gevaarlijk
    Weer van die vervelende figuren die je een energiecontract aan proberen te smeren. Kunnen mij niet eens goede gegevens geven over mijn bedrijf , dus 100% oplichting! Blijven bellen, terwijl ik toch echt duidelijk nee heb gezegd. Buiten dat sta ik ook nog in het bel me niet registeren, maar na het melden hiervan werd gezegd dat ze dat niet weten???
    Ik heb melding gedaan bij consuwijzer en amc
  • Irritant
    Aggressieve telefonische verkoop! ik heb het telefoonnummer geblokkeerd op mijn smartphone. Zo heb ik geen last meer van ze. Het is beter dan opslaan onder 'niet opnemen' want ik krijg nu ze geblokkeerd zijn niet eens meer eeb melding da ze bellen.

    Heerlojk rustig zo! :D
  • Irritant
    Vreselijk irritant
  • Irritant
    irritant gezever
  • Irritant
    Na herhaaldelijk gezegd te hebben geen intresse te hebben zelf maar opgehangen!! Nummer geblokkeerd.
    Vreselijk irritante jongeman!!
  • Irritant
    Ik zou recht hebben op een lager tarief als ondernemer, net als grote bedrijven ... Maakt niet uit dat ik een particuliere aansluiting heb gekozen om af te zijn van dit soort aanbiedingen! Ik wacht het aanbod van mijn huidige leverancier even af. Opgehangen en nummer geblokkeerd. Zelfstandige zonder personeel, doe uzelf een plezier en gebruik uitsluitend een mobiel telefoonnummer met UITGEBREIDE BLOKKEERFACILITEITEN, anders gaat u waarschijnlijk failliet i.v.m. dit soort telefoontjes. Ik hoop dat deze wettelijk strafbaar worden gesteld, zodat i.i.g. bekende nummers vervolgd kunnen worden. Onbekende nummers altijd blokkeren; alleen louche types bedienen zich ervan. Uch!
  • Irritant
    Ik ben het zat over energie bedrijven die mij telkens bellen omdat ik een bedrijf heb
  • Irritant
    Brutaal, irritant en onbeschoft, negeren!!
1 2 3 4 »

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl