Irritant: 82 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 0202170786
(0031202170786, +31202170786)Vast nummer
- 82 meldingen
- Veel bekeken
Irritant
98% meldt irritant of gevaarlijk80 van 82 meldingen
Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.
Ervaringen (82)
Meest nuttig eerst
Irritant Erg opdringerig. Bellen over mijn Eneco contract. De heer/mevrouw aan de lijn geeft aan dat de kosten omlaag kunnen. Als ik ze aangeef dat ik geen interesse heb en dit graag bij Eneco wil regelen en niet bij een andere partij wordt de beller opdringerig en geërgerd. Hebben ondertussen al 4x geprobeerd te bellen met 2 verschillende nummers. Ook 030 208 00 57Irritant Ik ben ook net gebeld
Toe ik terug belde werd er niet opgenomen
Irritant Ik ben al 6x gebeld.....ben er zo klaar mee...wie stopt deze energiestalkers ??Gevaarlijk Irritant! en onbeschoft! Ben al meerdere malen gebeld tijdens mijn spreekuren. Mijn dringende verzoek om mij niet meer te bellen, omdat het zeer ongelegen is en ik niet geïnteresseerd ben, lapt deze meneer gewoon aan zijn laars.
Mijn ervaring met een soort gelijke telefonische verkoper is zeer negatief. Het heeft al eens geresulteerd in een zogenaamd contract met een energieleverancier waar ik niet op zat te wachten en waar ik ook op geen enkele manier toestemming voor had gegeven, anders dan "ik wil niet meer door u gebeld worden, als u meent mij te moeten informeren kunt u dat per mail doen...".
Hoe kan ik dit stoppen???Irritant Dit bedrijf maar dikke facturen gaan sturen en dan een incasso er op zetten.
** volk en kennen niet eens normaal Nederlands.Irritant Werd vandaag een aantal keer gebeld! Op een vrij agressieve manier stonden ze mij te woord! Opgehangen en wegdrukken!Irritant Paar keer gebeld door dit nummer. Niet opgenomen.Gevaarlijk *******, energie contract zwendel.Irritant Telefoontjes komen van energiecollectief. Eigenaar is Frank Reyneke, Google maar. Voor de liefhebbers hier zijn email (gebruikt voor de domeinregistratie) [email protected]Irritant Blijven bellen ondanks blokkerenGevaarlijk Oplichterij! Nooit informatie geven!Gevaarlijk Enorm lang verhaal over hoe in hun systeem staat dat mijn energiecontract afloopt en dat ik zo vaak gebeld werd kwam daardoor, en daar kon ik mij straks voor afmelden, klopte helemaal niks van.Irritant Blijven maar bellen, ook s avonds laat. heel schofterig. ik druk ze weg. gewoon niet opnemen. Kwam er achter omdat ik terug wilde bellen, even kijken wie me zo dringend leek te bellen - het nummer is niet te bellen... FAKEGevaarlijk Agressieve telemarketing houden zich niet aan het belmenietregister.Gevaarlijk Blijven bellen. Ook op vrijdagavond om 21:50. Heel irritant. Gister iemand gesproken. Beweert dat we afgesproken hadden dat ze weer zou bellen als de tarieven verlaagd werden. Heb gezegd dat dag niet waar is.
Liegt. Mevrouw zegt dat ze er niet voor haar zelf zit maat voor mij!!!! Heb herhaaldelijk aangegeven geen interesse te hebben. Heeft pas na 5:30 opgehangen.
Nummer geblokkeerd nu bellen ze op de vaste lijn!!!
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916