Irritant: 30 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0202111367

(0031202111367, +31202111367)

Vast nummer

  • 30 meldingen
  • Veel bekeken

Irritant

97% meldt irritant of gevaarlijk29 van 30 meldingen

Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.

Ervaringen (30)

Meest nuttig eerst

  • Irritant
    Irritant!!!
  • Gevaarlijk
    Blijven bellen op een late tijdstip. En hangen op
  • Gevaarlijk
    Irritant
  • Gevaarlijk
    Geblokkeerd
  • Irritant
    Vandaag al 2x door gebeld, niet opgenomen, bellen ongeveer 15 seconden en hangen daarna op... Nummer is onbekend, dus neem ook niet op.
  • Irritant
    Zij noemen zich het LANDELIJK Energie Collectief. Die staat niet in de KVK ingeschreven en staat ook niet op hun website. Bel of vul contactformulier in bij ACM. Het beste is om de gesprekken op te nemen en zelf duidelijk te zeggen dat je in het bel mij niet register staat. https://www.acm.nl/nl/contact/tips-en-meldingen/uw-tip-of-melding-doorgeven-aan-acm
  • Irritant
    bellen gewoon op vrijdagavond om 21.15 uur! opgenomen en direct weer opgehangen. belden ze daarna gewoon weer. dus weer opgenomen en opgehangen. dm
  • Irritant
    Blijven bellen. Geblokkeerd maar bellen dan met ander nummer.
  • Irritant
    Wordt ziek van dat gezeik als ik wil overstappen bel ik zelf wel
  • Gevaarlijk
    Niet opgenomen en meteen geblokkeerd. Zoals ik het lees zijn het oplichters.
  • IrritantMeerdere meldingen
    Energie collectief belt niet naar nieuwe klanten (consumentenbond).
  • IrritantMeerdere meldingen
    Zeer opdringerige verkoper die namen Energie collectie belde, maar deze organisatie belt naar toekomstige klanten. De verkoper doet net als hij mijn contract kent, maar tien keer vragen bij welke energie maatschappij wilde hij daar geen antwoord. Als je dit telefoonnummer ontvangt niet opnemen. Wordt tijd dat de politiek in grijpt dat soort handelwijzen verboden wordt.
  • Neutraal
    ik verbind ze door met een 5 jarig meisje , die houd ze wel even aan de lijn ;-)
  • Irritant
    Geen idee wie dit is maar ik word de laatste tijd continu gebeld door 020 nummers. Altijd tijdens werktijd dus daarom kan ik nooit opnemen of mis ik het belletje. Sta overigens in Bel-Me-Niet register maar daar trekken ze zich weinig van aan blijkbaar.
  • Irritant
    Heb niet opgenomen. Nr is voor mij onbekend . Daarbij ging het maar 1 keer over, wat verdacht is.
1 2 »

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl