Irritant: 13 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0102540328

(0031102540328, +31102540328)

Vast nummer

  • 13 meldingen
  • Veel bekeken

Irritant

69% meldt irritant of gevaarlijk9 van 13 meldingen

Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.

Ervaringen (13)

Meest nuttig eerst

  • Gevaarlijk
    Oplichters
  • Neutraal
    lastige individuen,bij naar vragen wordt er opgehangen
  • Gevaarlijk
    oplichters
  • Neutraal
    oplichters
  • Gevaarlijk
    Spreken heel snel, als je naam nogmaals vraagt wordt dit onduidelijk herhaald. Betreft energie!
    Wanneer je ze halverwege komt kappen ze af.
  • Irritant
    Hier ook gebeld door een vage gast die dacht mij goedkoper stroom te verkopen, dacht het niet, heb hem verteld ben niet gediend verder en heb opgehangen.
  • Neutraal
    Zojuist gebeld door dit nummer, mijn telefoon herkende dit gelukkig zelf als (mogelijke) fraude.
  • Gevaarlijk
    Afrikaanse oplichters
  • Irritant
    Deze nummer had vanmiddag mijn moeder gebeld om iets te afspreken over een lagere tarrieve bij een energieleverancier die wij al een contract mee hadden. Hij had ons gevraagd om onze gegevens te controleren en vroeg om onze bankgegevens toen we zijden dat wij dat niet konden doen stuurde hij een mail waarin stond dat het eigenlijk was om van energieleverancier te veranderen, toen wij doorgaf dat wij al bij die energieleverancier waren had hij gedacht dat wij bij een andere bedrijf waren. Deze meneer had geen volledig gegevens en had zelfs geen iedee bij welke energieleverancier wij aan zaten.
  • Irritant
    Zojuist ook gebeld door een vervelende verkoper. Hij deed het voorkomen alsof hij van een voor ons bekende energie-instantie was. Echter zijn wij niet bekend met zijn verhaal van 2x meten per jaar. Volgens hem was onze prijs goed en daalde het verbruik. Toen wij aangaven geen interesse te hebben werd direct de hoorn erop geknald, zonder enige vorm van gedag te zeggen. Zeer onbeschoft.
  • IrritantMeerdere meldingen
    Toen ik had opgenomen en naar de naam vroeg omdat ik die niet duidelijk had gehoord werd er direct opgehangen . Gespeend van enige vorm van beschaving.
  • NeutraalMeerdere meldingen
    Toen ik had opgenomen en naar de naam vroeg omdat ik die niet duidelijk had gehoord werd er direct opgehangen .
    Gespeend van enige vorm van beschaving.
  • Irritant
    bellen ondanks dat je op lijst staat van niet bellen

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl