Irritant: 45 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0858080013

(0031858080013, +31858080013)

085-service nummer (vaak callcenters en telemarketing)

  • 45 meldingen
  • Veel bekeken

Irritant

80% meldt irritant of gevaarlijk36 van 45 meldingen

Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.

Ervaringen (45)

Meest nuttig eerst

  • Irritant
    Gebeld door dit nummer inmiddels 2x, maar direct na opnemen wordt de verbinding verbroken
  • Irritant
    Nu al een paar keer gebeld door dit nummer. Verbinding wordt elke keer direct verbroken
  • Irritant
    Na opnemen wordt verbinding gelijk verbroken
  • Irritant
    Ik ben nu ook twee keer gebeld, 2 keer opgenomen (ook vandaag, zaterdag) gelijk weer opgehangen, erg vaag!
  • Irritant
    Inmiddels 4 a 5 x door dit nr. gebeld. Na opname wordt verbinding direct verbroken
  • Irritant
    Werd gebeld op mijn mobiele nummer, voicemail achter gelaten van slecht verstaanbaar persoon met een verhaal over BAM en liander en bevestigen van afspraak plaatsen slimme meter. Ten eerste klonk het gewoon nogal shady door de achtergrond geluiden en het slecht verstaanbare nederlands, heb de voicemail een keer of 4 moeten afluisteren voordat ik er wat van kon maken. Ten tweede bellen ze op mijn mobiel wat nogal vreemd is want bij ons gaan dat soort dingen altijd via de huistelefoon of mobiel van mijn partner. Ten derde hebben we geen bericht van de woningbouw gehad, die ons altijd verteld als liander of een andere instantie langskomt voor onderhoud oid en ten vierde hebben we allang een slimme meter. Kortom een vreemd telefoontje!
  • Veilig
    Slimme meter monteur
  • Irritant
    Ben nu 4 keer gebeld door dit nr. Twee keer opgenomen, waarna direct de verbinding verbroken werd. Eén keer is voicemail ingesproken. Slecht verstaanbare dame van aannemer BAM over afspraak voor installatie slimme meter in opdracht van Liander. Contact gehad met Liander. Ze weten niks van opdracht voor mijn adres en ik heb al een slimme meter. En hoe komt BAM aan met mobiele nummer? Liander bevestigde wel dat het nummer klopt en ze navraag gaan doen bij BAM. Vreemd verhaal.
  • Irritant
    Ben nu 4 keer gebeld door dit nr. Twee keer opgenomen, waarna direct de verbinding verbroken werd. Eén keer is voicemail ingesproken. Slecht verstaanbare dame van aannemer BAM over afspraak voor installatie slimme meter in opdracht van Liander.

    Contact gehad met Liander. Ze weten niks van opdracht voor mijn adres en ik heb al een slimme meter.
    En hoe komt BAM aan met mobiele nummer?

    Liander bevestigde wel dat het nummer klopt en ze navraag gaan doen bij BAM.

    Vreemd verhaal.
  • Irritant
    Zeggen niks hangen gelijk
  • Veilig
    0858080013 is het telefoonnummer van de planning van aannemer BAM voor het plaatsen van de slimme meter in opdracht van Liander.
  • Veilig
    0858080013 is het telefoonnummer van de planning van aannemer BAM voor het plaatsen van de slimme meter in opdracht van Liander.
  • Neutraal
    Is nr van liander voor een slimme meter
  • Irritant
    Zeggen niks hangen gelijk
  • Irritant
    Ze zeggen van BAM te zijn voor het plaatsen van een nieuw energie (electro en Gas) meters.

    Twee keer gebeld al deze week
« 1 2 3

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl