Gevaarlijk: 13 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 0722004262
(0031722004262, +31722004262)Vast nummer
- 13 meldingen
- Veel bekeken
Gevaarlijk
69% meldt irritant of gevaarlijk9 van 13 meldingen
Bel niet terug. Deel geen gevoelige gegevens.
Ervaringen (13)
Meest nuttig eerst
Irritant Ze bellen je ongevraagd op om je wat te verkopen. SuperirritantIrritant Het eerste telefoontje vond ik al verdacht, ik kende het nr niet en staat niet in m'n telefoonboek. Nummer gecheckt via Google en dat bevestigde mijn vermoeden.
Uit voorzorg gelijk geblokkeerd, daarna nog 2x geprobeerd te bellen en daarna niet meer. Ik heb geen zin in die onzin . uit.Gevaarlijk De man zei dat hij van Energiedirect was, erg opdringerig en onvriendelijk. Hij zou voor ons 100 euro cashback regelen, maar als we dat niet wilden dan niet, dan zou het het gewoon niet regelen???? Raar en onbetrouwbaar. Geef geen informatie, neem vooral niet op of hang direct op!Irritant Vervelend. Aanbiedingen over energiecontract, ben zelf niet lid met dit telefoonnummer bij energiemaatschappij. Oplichters dus.Irritant Werd gebeld door dit nummer dat mijn energieleverancier de kortingen nog niet doorgevoerd zou hebben omdat ze niet verplicht zijn dit te doen.
Daarna een aantal open vragen die ik mocht beantwoorden zoals "Van wie neemt u nu energie af" .
Na wat vragen van mijn kant te stellen wie hij was en wat het bedijf ook al weer was werd abrubt opgehangen. Hoewel het een keurig sprekende man was een onaangenaam en vreemd gesprek.Gevaarlijk Niet op gesprek in gaan! Klopt niet zijn oplichtersGevaarlijk Gebeld door dit nummer met een verhaal dat mijn energieleverancier de kortingen niet heeft doorgevoerd en dat hij dat wel kon regelen dat dat gebeurde. Zei van het Nederlands advies bureau te zijn. Toen ik wat kritische vragen begon te stellen hing hij op.
Pas op ,grote kans dat dit een oplichter is.Prima Aardige man, goed geholpenVeilig Gebeld voor ons contract, erg goed geholpen en het nieuwe contract bevalt prima. Klantenservice is altijd te bereiken. begrijp de reacties hier ook nietVeilig Klantenservice van vattenfall, aardige jongeman heeft me goed geholpenNeutraal Bij terugbellen geen gehoorGevaarlijk Als je terug belt krijg je geen verbindingGevaarlijk Gebeld met een verhaal over meterstanden, dat ze die controleerden op verzoek van de netwerkbeheerder en bij 'teveel betaald' ervoor zouden zorgen dat het teruggestort werd. Navraag: onzin. Dit doet de netwerkbeheerder niet op die manier. Gaat hier waarschijnlijk om phishing. Ze weten teveel, dat is wel duidelijk. Het is niet de standaard 'energiecoach', of 'bureau dat met alle energieleveranciers samenwerkt'. En echt, ze komen heel overtuigend over. GEEF NIET NOG MEER INFORMATIE DAN ZE AL VAN JE HEBBEN!!!
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916