Irritant: 22 meldingen bevestigen dit

Gebeld door 0507620797

(0031507620797, +31507620797)

Vast nummer

  • 22 meldingen
  • Veel bekeken

Irritant

86% meldt irritant of gevaarlijk19 van 22 meldingen

Bel niet terug. Zoek het bedrijf zelf op.

Ervaringen (22)

Meest nuttig eerst

  • Gevaarlijk
    Niet teruggebeld, maar goed ook want lees alle reacties over dit nummer. Waarschinnlijk hebben ze ergens een mail onderschept want krijg de laatste tijd veel gepersonaliseerde spam. Ga nummer dan ook blokkeren. Oppassen dus. Bedriegers die geld uit je zakken willen kloppen!!!!
  • Irritant
    Meestal neem ik onbekende nummers niet op en meestal zijn het van die irritante nummers maar deze keer wel omdat ik op een telefoontje zat te wachten.
  • Gevaarlijk
    Werd gebeld en het ging over energie en dat alle contracten waren ontbonden en dat de maandbedragen hoger werden zeer agresief aan de telefoon. Toen ik zei daar gaat mijn vriend over en bel over 10 minuten maar terug je raad het al niet terug gebeld ...eigen energiemaatschappijgebeld niets aan de hand hun hadden niet gebeld en alles was gewoon normaal.dus niet vertrouwen en blokeren.
  • IrritantMeerdere meldingen
    Bij opnemen wordt er opgehangen.
  • NeutraalMeerdere meldingen
    Ben nu al zo`n 15 keer gebeld door dit nummer. Ik neem geen onbekende nummers op en ging dus googelen naar dit nummer. Ik wist genoeg ! Superirritant dat ze het alsmaar blijven proberen.
  • Irritant
    Vervelend, ben al een aantal keren gebeld, bij opnemen blijft het stil aan de lijn.
  • Irritant
    belt en hangt op
  • Gevaarlijk
    Een of ander isolatie bedrijf die probeert dmv bangmakerij je te overhalen om de woning te isoleren. Ze trekken zich geen bal aan van de bel-me-niet registere.
  • Irritant
    Wij worden nogal vaak gebeld, word er een beetje gek van...
  • Gevaarlijk
    Het zijn oplichters.
  • Irritant
    Ben Al Aantaal Keren Gebeld Het Gebeurt Bij Mij 2 Keer Per Week
  • Irritant
    We zijn momenteel beide ziek en zitten hier echt niet op te wachten!
  • Irritant
    vaak gebeld door dit nr
  • Prima
    Bedrijf dat isolatie verkoopt, wilde een gratis adviesgesprek aanbieden. Netjes te woord gestaan.
  • Irritant
    Ben nu al zo`n 15 keer gebeld door dit nummer. Ik neem geen onbekende nummers op en ging dus googelen naar dit nummer. Ik wist genoeg ! Superirritant dat ze het alsmaar blijven proberen.
1 2 »

Meld je ervaring


Deel je ervaring

Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.

1 Wat gebeurde er?
2 Wanneer was dit?
3 Hoe liep het gesprek?
4 Hoe veilig voelde dit?
5 Toelichting (optioneel)

Maximaal 1000 tekens. Geen namen, adressen of bankgegevens.

Stap 1 van 5

Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.

Nieuwe ervaringen nummers

Vergelijkbare nummers


Wie zijn wij? | Hoe werkt het? | Algemene voorwaarden | Microsoft fraude | Netnummers | Overzicht landnummers buitenland | Privacy | Contact
© 2017 - 2026 Gebelddoor.nl