Gevaarlijk: 43 meldingen bevestigen dit
Gebeld door 0102452066
(0031102452066, +31102452066)Vast nummer
- 43 meldingen
- Veel bekeken
Gevaarlijk
81% meldt irritant of gevaarlijk35 van 43 meldingen
Bel niet terug. Deel geen gevoelige gegevens.
Ervaringen (43)
Meest nuttig eerst
IrritantMeerdere meldingen De persoon wist mijn adres, en begon heel vaag over een contract waar hij voor moest bellen. Toen ik aangaf al eerder te zijn gebeld en dit niet wenselijk vond hing hij direct op. Klonk zeker niet geloofwaardig, een echte organisatie zou dit anders aan hebben gepakt. Wat het doel is, is mij helaas niet bekend, maar zal ongetwijfeld te maken hebben met nepfacturen.NeutraalMeerdere meldingen De persoon wist mijn adres, en begon heel vaag over een contract waar hij voor moest bellen. Toen ik aangaf al eerder te zijn gebeld en dit niet wenselijk vond hing hij direct op. Klonk zeker niet geloofwaardig, een echte organisatie zou dit anders aan hebben gepakt. Wat het doel is, is mij helaas niet bekend, maar zal ongetwijfeld te maken hebben met nepfacturen.Irritant Wordt al maanden lastig gevallen door dit nr?!Prima of nee tog nietIrritant fok ofIrritant Ze weeten niet of ze voor eneco werken of voor nuon, onduidelijk gespreek, zeer wening profesioneel.
Toen ik zei dat ik offerte per email wil ontvangen horde ik dat dit niet mogelijk is omdat ze nodig hebben tijdens het gespreek te weten met wie ze spreken. Beter niet opnemen!Gevaarlijk Gewarlijk fraudeGevaarlijk Belde mij net op als een medewerker van eneco en bood mij lage tariefen aan maar ik vertrouwde het niet dus heb contact opgenomen met eneco en die zeggen dat ze niet zoiets doen en dat hij waatschijnlijk een oplichter is
Irritant TelemarketingVeiligMeerdere meldingen leuke medewerker gesproken, was duidelijk, en sociaalGevaarlijk proberen gegevens van je te halen om zo fraude te plegenGevaarlijk Zwaar irritant, nooit opnemen!VeiligMeerdere meldingen top serviceVeiligMeerdere meldingen energy adviseur heeft me goed geholpen met lagere tariefen vast te laten zettenGevaarlijk Was een **** die wilde n*uken, rot op!
Meld je ervaring
Deel je ervaring
Kost een halve minuut en helpt anderen. Deel geen persoonsgegevens.
Op het plaatsen van je melding zijn algemene voorwaarden van toepassing.
Nieuwe ervaringen nummers
- 0657267474 Gaf zich uit als bank
- 0637286043
- 0307605000 Nummer is van DTC-lease. Betrouwbaar
- 0657975938
- 0620254010
- 0251883710
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Op een zondag! Lekker dom
- 0113336916 "ongeautoriseerde poging" vanuit ING...Ik heb helemaal geen rekening bij ING :)
- 0622612211 Doet zich voor als belastingdienst. Eist betaling en stuurt link in bericht met dreiging van beslaglegging.
- 0113336916 sms met melding: Er is een ongeautoriseerde poging vastgesteld vanuit Duitsland was u dit niet? Bel de alarmlijn op 0113336916